Cholupice: SŽ PSK 0:4 (0:1)

Na hřitě Cholupic jsme si původně přijeli pro "povinnou" výhru, ale už den předem nás tlačila bota - někteří včas a někteří na poslední chvíli zaslali omluvenku a chvíli to vypadalo, že nás bude 10 a trenér o berlích.

Nakonec zachránila počert výpomoc z řad MŽ zachránila počet a Brabec, který porušil doktorský zákaz klidu s výronem, , ale stejně to bylo celé tak nějak na "levačku". Trochu to vypadá, že jsme přemlsaní několika výhrami v řadě a do papírově slabších soupeřů chodíme jak na výlet. První polovina byla jedním slovem úděsná, úděsná a do třetice úděsná. Pohyb na hřišti obstarával soupeř a mezi ním se plazili naše poloviční mrtvoly. Zázrakem jsme otevřeli skóre ve 23 minutě po spolupráci Míčka s Brabcem, který poslal dopředu Sedláka - ten trefil v tu chvíli prázdnou bránu(gólman Cholupic se vysunul trochu nad poměry) - jasný gól na jistotu dokopl Jaroš. Od té chvíle soupeř přidal na rychlosti a pohybu a v podstatě byl pořád u našich nohou a hlavně míče a založit nějakou smysluplnou akci se nedařilo ani s klikou a náhodou v zádech.

Co probíhalo v druhé půli nemůžu objektivně ani subjektivně posoudit, protože jsem jí strávila v kabině péčí o zraněného hráče, kterého nakonec ochotný Jaroš st. transportoval do nemocnice.

Každopádně změna nastat musela - buď jsme začali aspoň trochu makat nebo se soupeř utavil.V druhé půli padli tři branky a konečný výsledek je 0:4.

Co dodat? Po Vršovicích se kterými jsme na jaře remizovali, nás teď čekají vyrovnaní soupeři Kačerov, Točná a Běchovice. S tímhle langsame přístupem bychom si ale po těchto zápasech "mozek" v šatně nezazpívali, koledujeme si o debakl. Takže se nad tím zamyslete a začnětě ze sebe ždímat maximum. Plánovaná rozlučka 6/6 by měla být OSLAVOU a ne zklamáním....

Sestava: ŠVEC (50 min. Menšík M.) - Menšík J., Uhrin, Brabec, Koubek,Vlček, Míček, Jaroš, Černý, Slovák, Sedlák

Střídali: Cieslar

BRANKY: JAROŠ (Sedlák), SEDLÁK (Uhrin), SEDLÁK (?), UHIRIN (Jaroš)