Přípravné utkání Zimní ligy s FK Újezd n. Lesy - 0:2

Po minulém výprasku s Vršovicemi jsme k dalšímu přípravnému utkání s týmem z přeboru my diváci nastupovali s lehkým chvěním a hrůzou z výsledku. Ale stejně mile jako slunečné počasí tentokrát kluci překvapili výborným výkonem.

Ač tomu konečný výsledek neodpovídá, byly jsme ti, kdo na hřišti HRÁL FOTBAL.

Všichni hráči Unionu bez vyjímky hráli s nasazením, nevypouštěli, kombinovali, dokonce i ti, ktěří se obvykle neprosazují proti metricky i váhově vyšší kategorii šli do soubojů nebojácně a s přehledem, naše oko se mohlo pokochat i lecjakými fintičkami.

Oba brankáři (1.půle Menšík M., 2.půle Švec) se předvedli zákroky bez strachu z osobního kontaktu jak s míčem tak útočícím hráčem.

Újezd silové převahy využil pramálo a 80% zápasu nekopal ale odkopával. Smolný první gól Menšík při nejlepší vůli díky své výšce nemohl vychytat - volný přímý kop vystihl soupeř padáčkem,druhý byl tzv. uvařený z vody, ale bohužel i takové se počítají. Na druhé straně se nám rozvlnit síť nepodařilo, i když šancí bylo nepočítaně - koncovka nevyšla dílem jistých zákroků brankáře a dílem tzv. systému "sršni", kdy se na našeho útočníka pověsili čtyři hráči Újezda ze všech světových stran a nebylo úniku.

Celkový dojem z dalšího přípravného utkání velmi dobrý a do příštího si z něj pamatujme: "Nač stahovat kalhoty, když Brod je ještě daleko!":)

 

Sestava: Menšík M. (2.pol. Švec)- Uhrin, Kudrna, Brabec, Koubek - Menšík - Míček, Vomočil, Kolář, Slovák - Sedlák

Střídali: Vlček, Vízner, Jaroš, Švec