PSK "MŽ" - Dolní Chabry 4:3 (1:1)

Na první podzimní domácí zápas na Union přijeli Dolní Chabry.

Musíme uznat, že hráči Chaber byli fotbalovější a naše vítězství bylo šťastné a perně vybojované. Do vedení nás poslal Babický šťastným gólem, když při samostatném nájezdu dal gólmanovi jesličky. Soupeř do poločasu tlačil, měl velkou územní převahu a dosti Šancí, ale vyrovnal až parádní nechytatelnou střelou do šibenice. My jsme další brejků neproměnili a tak skončil poločas 1-1.

V druhé půli jsme odskočily na 3-1 po gólech Dejva a Matese. Chabry, ale byly dál pohyblivější a fotbalovější a po rohu snížily na 3-2. Naštěstí Mates z dalšího rychlého protiútoku upravuje na 4-2. Chvíli před koncem z velkého náporu Chabry už jen korigují na konečných 4-3. Výhru jsme už ubránili a kluky musím pochválit za bojovnost kterou ukázali.