CELKOVÉ ROZLOSOVÁNÍ Zimní ligy MŽ + SŽ 2014 / 2015

PO ROZKLIKNUTÍ SE VÁM ZOBRAZÍ KOMLETNÍ ROZLOSOVÁNÍ ZIMNÍCH TURNAJŮ MŽ A SŽ 2014/2015

DATUM

Číslo utkání

Kategorie

ČAS SOUPEŘI VÝSLEDEK
SO, 10.1.2015 1. MŽ, hř. B 12:30 PSK Union Praha - Union Vršovice 1-1 (0-1)
1.kolo 2. MŽ, hř. A 10:30 Kavalier Sázava - Junior Praha 1-5 (1-2)
  3. MŽ, hř. B   ČAFC Praha - Sokol Cholupice odl., so 31.1.15, 8:45
  4. MŽ, hř. A 14:30 Dolní Břežany - FSC Libuš 0-3 (0-1)
NE, 11.1.2015 1. SŽ 8:45 Sokol Kolovraty - PSK Union Praha 2-1 (1-1)
1.kolo 2. SŽ 10:30 FK Újezd nad Lesy - FSC Libuš 1-5 (1-1)
3. SŽ 12:30 ČAFC Praha - SK Český Brod 0-3 (0-1)
4. SŽ 14:30 SK Hostivař - Union Vršovice 1-5 (0-2)
NE, 18.1.2015 5. SŽ 8:45 FSC Libuš - ČAFC Praha 6-1 (5-1)
2.kolo 6. SŽ 10:30 SK Český Brod - SK Hostivař 2-3 (1-1)
7. SŽ 12:30 PSK Union Praha - Union Vršovice 0-8 (0-3)
8. SŽ 14:30 Sokol Kolovraty - FK Újezd nad Lesy 2-3 (1-0)
NE, 25.1.2015 5. MŽ, hř. A 8:45 Junior Praha - ČAFC Praha 4-3 (2-1)
2.kolo 6. MŽ, hř. B 10:30 Sokol Cholupice - Dolní Břežany 0-6 (0-3)
  7. MŽ, hř. A   SK Union Vršovice - FSC Libuš 2-4 (1-1), 1.2. 16:30
  8. MŽ, hř. B 12:30 PSK Union Praha - Kavalier Sázava 7-2 (4-0)
SO, 31.1.2015 3. MŽ, hř. A 8:45 ČAFC Praha - Sokol Cholupice 5-2 (3-1)
NE, 1.2.2015 9. SŽ 8:45 Union Vršovice - SK Český Brod 5-0 (0-0)
3.kolo 10. SŽ 10:30 ČAFC Praha - Sokol Kolovraty 2-4 (1-2)
11. SŽ 12:30 FK Újezd nad Lesy - PSK Union Praha 2-0 (1-0)
12. SŽ 14:30 SK Hostivař - FSC Libuš 1-4 (0-2)
NE, 8.2.2015 9. MŽ, hř. A 8:45 FSC Libuš - Sokol Cholupice 6-1 (4-1)
3.kolo 10. MŽ, hř. B 10:30 ČAFC Praha - PSK Union Praha 0-7 (0-1)
  11. MŽ, hř. A 12:30 Kavalier Sázava - SK Union Vršovice 1-5 (0-1)
  12. MŽ, hř. B 14:30 Dolní Břežany - Junior Praha 5-3 (2-2)
SO, 14.2.2015 13. MŽ, hř. B 8:45 ČAFC Praha - Kavalier Sázava 0-3 (0-0)
4.kolo 14. MŽ, hř. A 10:30 PSK Union Praha - Dolní Břežany 2-1 (2-1)
15. MŽ, hř. B 12:30 FSC Libuš - Junior Praha 5-1 (1-0)
16. MŽ, hř. A 14:30 Sokol Cholupice - SK Union Vršovice 4-9 (4-3)
NE, 15.2.2015 13. SŽ 8:45 ČAFC Praha - FK Újezd nad Lesy
4.kolo 14. SŽ 10:30 Sokol Kolovraty - SK Hostivař 2-0 (0-0)
15. SŽ 12:30 SK Union Vršovice - FSC Libuš 1-3 (1-2)
16. SŽ 14:30 SK Český Brod - PSK Union Praha 2-0 (1-0)
NE, 21.2.2015 17. MŽ, hř. A 8:45 Junior Praha - Sokol Cholupice 3-0 kont.
5.kolo 18. MŽ, hř. B 10:30 Kavalier Sázava - Dolní Břežany 2-7 (1-3)
19. MŽ, hř. A 12:30 PSK Union Praha - FSC Libuš 2-2 (2-1)
20. MŽ, hř. B 14:30 SK Union Vršovice - ČAFC Praha 6-1 (4-1)
NE, 8.3.2015 17. SŽ 8:45 FSC Libuš - SK Český Brod 4-1 (1-0)
5.kolo 18. SŽ 10:30 FK Újezd nad Lesy - SK Hostivař

3-1 (1-0)

19. SŽ 12:30 Sokol Kolovraty - SK Union Vršovice 0-3 kont.
20. SŽ 14:30 PSK Union Praha - ČAFC Praha 2-3 (1-1)
SO, 14.3.2015 21. MŽ, hř. A 8:45 Kavalier Sázava - FSC Libuš 1-3 (0-1)
6.kolo 22. MŽ, hř. B 10:30 SK Union Vršovice - Junior Praha 1-5 (1-1)
23. MŽ, hř. A 12:30 ČAFC Praha - Dolní Břežany 0-8 (0-5)
24. MŽ, hř. B 14:30 PSK Union Praha - Sokol Cholupice 4-1 (2-0)
NE, 15.3.2015 21. SŽ 8:45 FK Újezd nad Lesy - SK Union Vršovice 4-4 (2-1)
10:30 PSK Union Praha - FSC Libuš 1-4 (1-4)
23. SŽ 12:30 ČAFC Praha - SK Hostivař
24. SŽ 14:30 Sokol Kolovraty - SK Český Brod 9-0 (5-0)
NE, 22.3.2015 25. SŽ 8:45 SK Hostivař - PSK Union Praha
7.kolo 26. SŽ

10:30

SK Český Brod - FK Újezd nad Lesy
FINÁLE 27. SŽ 12:30 FSC Libuš - Sokol Kolovraty
28. SŽ 14:30 SK Union Vršovice - ČAFC Praha
SO, 21.3.2014 25. MŽ, hř. A
10:30 Junior Praha - PSK Union Praha
7.kolo 26. MŽ, hř. B
Sokol Cholupice - Kavalier Sázava 0-3 kont.
FINÁLE 27. MŽ, hř. A 12:30 Dolní Břežany - SK Union Vršovice
28. MŽ, hř. A 14:30 FSC Libuš - ČAFC Praha