CELKOVÉ ROZLOSOVÁNÍ Zimní ligy 2013/2014

PO ROZKLIKNUTÍ SE VÁM ZOBRAZÍ KOMLETNÍ ROZLOSOVÁNÍ ZIMNÍCH TURNAJŮ MŽ A SŽ 2013/2014

DATUM

Číslo utkání

Kategorie

ČAS SOUPEŘI VÝSLEDEK
Ne, 8.12.2013 1. MŽ, hř. A 8:45 SK Union Vršovice - Junior Praha 2-1 (0-1)
1.kolo 2. MŽ, hř. B 10:00 SK Zbraslav - FK Újezd nad Lesy 2-4 (0-1)
  3. MŽ, hř. A 11:30 PSK Union Praha - Dolní Břežany 5-1 (3-1)
  4. MŽ, hř. B 13:00 FSC Libuš - Sokol Kolovraty 1-2 (0-2)
  5. MŽ, hř. A 14:30 Loko Vltavín - ČAFC Praha 0-3 (0-2)
Ne, 15.12.2013 4. SŽ 8:45 SK Hostivař - SKM Posázaví, 1.2. 4-0 (1-0)
1.kolo 2. SŽ 10:30 FK Újezd nad Lesy - FSC Libuš 5-3 (2-2)
  3. SŽ 12:30 FK Kunice - SK Český Brod 2-9 (0-4)
  1. SŽ 14:30 Sokol Kolovraty - PSK Union Praha 3-0 (2-0)
So, 4.1.2014 9. MŽ, hř. A 8:45 Dolní Břežany - SK Zbraslav 2-3 (0-1)
2.kolo 7. MŽ, hř. B 10:00 Sokol Kolovraty - SK Union Vršovice 19-0 (9-0)
  6. MŽ, hř. A 11:30 ČAFC Praha - Junior Praha 20-0 (8-0)
  9. MŽ, hř. B 13:00 Loko Vltavín - PSK Union Praha 7-0 (1-0)
  10. MŽ, hř. A 14:30 FK Újezd nad Lesy - FSC Libuš 3-1 (1-1)
Ne, 5.1.2014 5. SŽ 8:45 FSC Libuš - FK Kunice 4-2 (2-1)
2.kolo 6. SŽ 10:30 SK Český Brod - SK Hostivař 3-1 (2-1)
  7. SŽ 12:30 PSK Union Praha - SKM Posázaví 2-0 (1-0)
  8. SŽ 14:30 Sokol Kolovraty - FK Újezd nad Lesy odl. ne 16.2., 14:30
So, 11.1.2014 11. MŽ, hř. A 8:45 Junior Praha - Sokol Kolovraty 0-9 (0-4)
3.kolo 12. MŽ, hř. B 10:00 FSC Libuš - Dolní Břežany 1-2 (0-2)
  13. MŽ, hř. A 11:30 SK Union Vršovice - FK Újezd nad Lesy 0-10 (0-6)
  14. MŽ, hř. B 13:00 PSK Union Praha - ČAFC Praha 0-8 (0-4)
  15. MŽ, hř. A 14:30 SK Zbraslav - Loko Vltavín 3-3 (2-2)
Ne, 12.1.2014 9. SŽ 8:45 SKM Posázaví - SK Český Brod 1-3 (1-1)
3.kolo 10. SŽ 10:30 FK Kunice - Sokol Kolovraty 0-3 (0-3)
  11. SŽ 12:30 FK Újezd nad Lesy - PSK Union Praha 0-0 (0-0)
  12. SŽ 14:30 SK Hostivař - FSC Libuš 2-7 (0-2)
So, 18.1.2014 16. MŽ, hř. A 8:45 PSK Union Praha - SK Zbraslav 1-1 (0-1)
4.kolo 17. MŽ, hř. A 10:00 FK Újezd nad Lesy - Junior Praha 7-0 (2-0)
  18. MŽ, hř. A 11:30 ČAFC Praha - Sokol Kolovraty 11-3 (2-2)
  19. MŽ, hř. A 13:00 Dolní Břežany - SK Union Vršovice 5-1 (2-1)
  20. MŽ, hř. A 14:30 Loko Vltavín - FSC Libuš 5-2 (2-2)
Ne, 19.1.2014 13. SŽ 8:45 Sokol Kolovraty - SK Hostivař 6-2 (4-0)
4.kolo 14. SŽ 10:30 FK Kunice - FK Újezd nad Lesy 3-1 (1-1)
  15. SŽ 12:30 SK Český Brod - PSK Union Praha 1-1 (0-1)
  16. SŽ 14:30 SKM Posázaví - FSC Libuš 7-2 (3-1)
Pá, 24.1.2014 21. MŽ, hř. A 17:00 SK Zbraslav - ČAFC Praha 2-4 (1-3)
So, 25.1.2014 22. MŽ, hř. B 8:30 Sokol Kolovraty - FK Újezd nad Lesy 2-4 (1-2)
5.kolo 23. MŽ, hř. A   SK Union Vršovice - Loko Vltavín 0-9 (0-5)
  24. MŽ, hř. B 14:15 Junior Praha - Dolní Břežany 0-8 (0-4)
  25. MŽ, hř. A 12:45 FSC Libuš - PSK Union Praha 2-5 (1-3)
Ne, 26.1.2014 17. SŽ 8:45 FK Újezd nad Lesy - SK Hostivař 11-0 (5-0)
5.kolo 18. SŽ 10:30 FSC Libuš - SK Český Brod 2-5 (1-3)
  19. SŽ 12:30 PSK Union Praha - FK Kunice 0-3 (0-1)
  20. SŽ 14:30 Sokol Kolovraty - SKM Posázaví 9-0 (4-0)
Ne, 2.2.2014 26. MŽ, hř. A 10:00 PSK Union Praha - SK Union Vršovice 6-1 (3-0)
6.kolo 27. MŽ, hř. B   Dolní Břežany - Sokol Kolovraty odloženo
  28. MŽ, hř. A 11:30 ČAFC Praha - FK Újezd nad Lesy 10-1 (5-0)
  29. MŽ, hř. B 13:00 Loko Vltavín - Junior Praha 9-0 (4-0)
  30. MŽ, hř. A 14:30 SK Zbraslav - FSC Libuš 2-1 (1-0)
Ne, 9.2.2014 21. SŽ 8:45 PSK Union Praha - FSC Libuš 3-0 (1-0)
6.kolo 22. SŽ 10:30 FK Újezd nad Lesy - SKM Posázaví

odl. čt 6.3., 17:30

  23. SŽ 12:30 Sokol Kolovraty - SK Český Brod 3-1 (0-0)
  24. SŽ 14:30 FK Kunice - SK Hostivař odl. so 15.2., 13:00
Pá, 14.2.2014 31. MŽ, hř. A 17:00 Junior Praha - PSK Union Praha 3-6 (2-3)
So, 15.2.2014 32. MŽ, hř. A 8:30 FK Újezd nad Lesy - Dolní Břežany 9-2 (5-2) 
  24. SŽ 13:00 FK Kunice - SK Hostivař 4-3 (2-2)
7.kolo 33. MŽ, hř. A 15:30 Sokol Kolovraty - Loko Vltavín odl. čt, 13.3., 17:00
Ne, 16.2.2014 8. SŽ 14:30 Sokol Kolovraty - FK Újezd nad Lesy 2-1 (1-0)
Pá, 28.2.2014 34. MŽ, hř. A  17:00  FSC Libuš - ČAFC Praha  0-9 (0-5), předehráno
So, 1.3.2014  35. MŽ, hř. A  8:30  SK Union Vršovice - SK Zbraslav   
Čt, 6.3.2014 22. SŽ 17:30 FK Újezd nad Lesy - SKM Posázaví  
So, 8.3.2014 28. SŽ 13:00 SKM Posázaví - FK Kunice předehrávka
So, 9.3.2014 36. MŽ, hř. A 8:30 Loko Vltavín - FK Újezd nad Lesy odl. so, 15.3., 17:00
8.kolo 37. MŽ, hř. B 10:00 SK Zbraslav - Junior Praha  
  38. MŽ, hř. A 11:30 PSK Union Praha - Sokol Kolovraty  
  39. MŽ, hř. B 13:00 ČAFC Praha - Dolní Břežany  
  40. MŽ, hř. A 14:30 FSC Libuš - SK Union Vršovice   
Čt, 13.3.2014 33. MŽ, hř. A 17:00 Sokol Kolovraty - Loko Vltavín dohrávka
So, 15.3.2014 36. MŽ, hř. A 15:00 Loko Vltavín - FK Újezd nad Lesy dohrávka
Ne, 16.3.2014 25. SŽ   FSC Libuš - Sokol Kolovraty  
7.kolo 26. SŽ 10:30 SK Hostivař - PSK Union Praha  
FINÁLE 27. SŽ 12:30 SK Český Brod - FK Újezd nad Lesy  
  28. SŽ   SKM Posázaví - FK Kunice předehráno