CELKOVÁ ROZLOSOVÁNÍ zimních turnajů 2012/2013 - MŽ a SŽ

PO ROZKLIKNUTÍ SE VÁM ZOBRAZÍ KOMLETNÍ ROZLOSOVÁNÍ ZIMNÍCH TURNAJŮ MŽ A SŽ 2012/2013
DATUM

Číslo utkání

Kategorie

ČAS SOUPEŘI VÝSLEDEK
So, 8.12.2012 1. MŽ, hř. A 8:30 Olympie Dolní Břežany - PSK Union Praha 0-7 (0-3), so 2.2.
1.kolo 2. MŽ, hř. B 10:00 Loko Vltavín - FSC Libuš 2-0 (1-0)
3. MŽ, hř. A 11:30 FC Přední Kopanina - FK Újezd nad Lesy 0-9 (0-4)
4. MŽ, hř. B 13:00 ČAFC Praha - SK Union Vršovice 2-1 (2-0)
5. MŽ, hř. A 14:30 SK Český Brod - Rataje nad Sázavou 0-7 (0-5), pá 8.2.
Ne, 9.12.2012 1. SŽ 8:45 Dolní Měcholupy - PSK Union Praha 1-1 (1-1)
1.kolo 2. SŽ 10:30 FK Kunice - SK Český Brod 0-3 (0-2)
3. SŽ 12:30 FK Újezd nad Lesy - SK Hostivař 1-2 (0-0)
4. SŽ 14:30 Sokol Kolovraty - ČAFC Praha 2-0 (1-0)
So, 5.1.2013 6. MŽ, hř. A 8:30 FSC Libuš - ČAFC Praha 5-7 (4-3)
2.kolo 7. MŽ, hř. B 10:00 SK Union Vršovice - Olympie Dolní Břežany 10-0 (3-0)
8. MŽ, hř. A 11:30 FK Újezd nad Lesy - Loko Vltavín 7-2 (4-1)
9. MŽ, hř. B 13:00 SK Český Brod - FC Přední Kopanina 4-1 (2-1)
10. MŽ, hř. A 14:30 Rataje nad Sázavou - PSK Union Praha 2-3 (1-1)
Ne, 6.1.2013 5. SŽ 8:45 SK Český Brod - FK ÚJezd nad Lesy 2-1 (1-1)
2.kolo 6. SŽ 10:30 SK Hostivař - Sokol Kolovraty 3-0 (1-0)
7. SŽ 12:30 PSK Union Praha - ČAFC Praha 1-1 (0-1)
8. SŽ 14:30 Dolní Měcholupy - FK Kunice 1-14 (0-6)
So, 12.1.2013 11. MŽ, hř. A 8:30 Olympie Dolní Břežany - FSC Libuš 2-3 (0-2)
3.kolo 12. MŽ, hř. B 10:00 ČAFC Praha - FK Újezd nad Lesy 1-1 (1-1)
13. MŽ, hř. A 11:30 PSK Union Praha - SK Union Vršovice 1-5 (1-3)
14. MŽ, hř. B 13:00 FC Přední Kopanina - Rataje nad Sázavou 2-4 (1-2)
15. MŽ, hř. A 14:30 Loko Vltavín - SK Český Brod 0-3 (0-2)
Ne, 13.1.2013 10. SŽ 8:45 FK Újezd nad Lesy - Dolní Měcholupy odl., st, 6.3., 17:00
3.kolo 9. SŽ 10:30 ČAFC Praha - SK Hostivař 0-2 (0-0)
11. SŽ 12:30 FK Kunice - PSK Union Praha 6-3 (4-2)
12. SŽ 14:30 Sokol Kolovraty - SK Český Brod 2-5 (1-3)
Pá, 18.1.2013 13. SŽ 16:30 Dolní Měcholupy - Sokol Kolovraty odl., st, 13.3., 17:00
So, 19.1.2013 16. MŽ, hř. A 8:30 FC Přední Kopanina - Loko Vltavín 3-2 (1-1)
14. SŽ 13:00 FK Kunice - FK Újezd nad Lesy 1-3 (0-1)
15. SŽ 15:15 PSK Union Praha - SK Hostivař 3-1 (1-1)
Ne, 20.1.2013 17. MŽ, hř. A 8:30 FSC Libuš - PSK Union Praha 4-1 (3-1)
18. MŽ, hř. B 10:00 Rataje nad Sázavou - SK Union Vršovice odl., st, 10.3., 13:00
19. MŽ, hř. A 11:30 FK ÚJezd nad Lesy - Olympie Dolní Břežany 6-2 (0-1)
20. MŽ, hř. B 13:00 SK Český Brod - ČAFC Praha 1-4 (0-0)
16. SŽ 14:45 SK Český Brod - ČAFC Praha 0-3 (0-1)
Pá, 25.1.2013 17. SŽ 16:30 Dolní Měcholupy - ĆAFC Praha 0-2 (0-1)
So, 26.1.2013 21. MŽ, hř. A 8:30 Loko Vltavín - Rataje nad Sázavou 3-3 (2-0)
  18. SŽ 13:00 FK Kunice - Kolovraty 1-1 (0-1), ne 10.2.
  19. SŽ 15:15 PSK Union - Újezd nad Lesy 3-2 (3-1)
Ne, 27.1.2013 22. MŽ, hř. A 8:30 SK Union Vršovice - FSC Libuš 5-2 (2-1)
5.kolo 23. MŽ, hř. B 10:00 Olympie DOlní Břežany - SK Český Brod 4-12 0-8), so 16.2.
24. MŽ, hř. A 11:30 PSK Union Praha - FK ÚJezd nad Lesy 0-6 (0-2)
25. MŽ, hř. B 13:00 ČAFC Praha - FC Přední Kopanina 9-2 (3-2)
20. SŽ 14:45 SK Český Brod - SK Hostivař 3-2 (2-1), út 26.2.
So, 2.2.2013 26. MŽ, hř. A 8:30 FK Újezd nad Lesy - SK Union Vršovice 4:1 (2:0)
  1. MŽ, hř. A 10:00 Olympie Dolní Břežany - PSK Union Praha 0-7 (0-1)
Ne, 3.2.2013 27. MŽ, hř. B 8:30 FC Přední Kopanina - Olympie Dolní Břežany 14-2 (6-0)
6.kolo 28. MŽ, hř. A 10:00 Rataje nad Sázavou - FSC Libuš  3-5 (2-4)
  29. MŽ, hř. B 11:30 SK Český Brod - PSK Union Praha 5-3 (1-0)
  30. MŽ, hř. A 13:00 Loko Vltavín - ČAFC Praha  0-11 (0-3)
So, 9.2.2013 31. MŽ, hř. A 8:30 PSK Union Praha - FC Přední Kopanina 1-4 (0-3)
Ne, 10.2.2013 32. MŽ, hř. A 8:30 FSC Libuš - FK Újezd nad Lesy odl., pá, 8.3., 16:30
7.kolo 33. MŽ, hř. B 10:00 SK Union Vršovice - SK Český Brod 11-2 (5-0)
34. MŽ, hř. A 11:30 ČAFC Praha - Rataje nad Sázavou 3-6 (1-4)
35. MŽ, hř. B 13:00 Olympia Dolní Břežany - Loko Vltavín 16 (0-1)
Pá, 15.2.2013 21. SŽ 13:00 FK Újezd nad Lesy - Kolovraty odl., so, 2.3., 13:00
Ne, 24.2.2013 22. SŽ 8:45 FK Kunice - ČAFC Praha odloženo, ???
6.kolo 23. SŽ 10:45 Dolní Měcholupy - SK Hostivař odl., so, 2.3., 15:00
24. SŽ 12:45 PSK Union Praha - SK Český Brod odl., út, 12.3., 17:00
Ne, 3.3.2013 36. MŽ, hř. A 8:30 SK Český Brod - FSC Libuš
8.kolo 37. MŽ, hř. B 10:00 Loko Vltavín - PSK Union Praha odl., čt, 14.3., 16:45
38. MŽ, hř. A 11:30 FC Přední Kopanina - SK Union Vrošovice
39. MŽ, hř. B 13:00 Rataje nad Sázavou - FK ÚJezd nad Lesy
40. MŽ, hř. A 14:30 ČAFC Praha - Olympie Dolní Břežany
Ne, 10.3.2013 25. SŽ 9:00 Sokol Kolovraty - PSK Union Praha
FINÁLE 26. SŽ 11:00 SK Český Brod - Dolní Měcholupy
7.kolo 27. SŽ 13:00 SK Hostivař - FK Kunice před., čt, 7.3., 17:00
28. SŽ 15:00 ČAFC Praha - FK Újezd nad Lesy
Ne, 17.3.2013 41. MŽ, hř. A 8:30 FSC Libuš - FC Přední Kopanina
FINÁLE 42. MŽ, hř. B 10:00 PSK Union Praha - ČAFC Praha
9.kolo 43. MŽ, hř. A 11:30 Olympie Dolní Břežany - Rataje nad Sázavou
44. MŽ, hř. B 13:00 SK Union Vršovice - Loko Vltavín
45. MŽ, hř. A 14:30 FK Újezd nad Lesy - SK Český Brod před., st, 27.2., 18:00