CELKOVÉ ROZLOSOVÁNÍ zimních turnajů 2011/2012

 Po rozkliknutí se Vám zobrazí kompletní rozlosování zimních turnajů mladších a starších žáků

 

DATUM

ZÁPAS

KATEGORIE

ČAS SOUPEŘI VÝSLEDEK
So, 10.12.2011 1.z - MŽ 9:00 ČAFC Praha - FK Klánovice 3-2 (2-0)
1.kolo MŽ 2.z - MŽ 10:30 SK Viktorie Žižkov - FSC Libuš 3-10 (3-7)
3.z - MŽ 12:30 Tempo Praha - Újezd nad Lesy 4-5 (2-2)
4.z - MŽ PSK Union Praha - volno
Ne, 11.12.2011 1.z - SŽ 8:45 SK Union Vršovice - Olympia Dolní Břežany 1-2 (1-0)
1.kolo SŽ 2.z - SŽ 10:30 ČAFC Praha - Újezd nad Lesy 0-1 (0-0)
3.z - SŽ 12:30 Dolní Měcholupy - SK Viktorie Žižkov 1-1 (0-1)
4.z - SŽ 14:30 PSK Union Praha - Kunice 0-5 (0-2)
So, 7.1.2012 5.z - MŽ 9:00 PSK Union Praha - SK Viktorie Žižkov 1-2 (1-1)
2.kolo MŽ 6.z - MŽ 10:30 FK Klánovice - Tempo Praha 3-1 (3-1)
7.z - MŽ 12:30 ČAFC Praha - FSC Libuš 3-0 (0-0)
8.z - MŽ Újezd nad Lesy - volno
Ne, 8.1.2012 5.z - SŽ 8:45 Dolní Měcholupy - SK Union Vršovice 0-13 (0-5)
2.kolo SŽ 6.z - SŽ 10:30 Újezd nad Lesy - Kunice 2-5 (1-2)
7.z - SŽ 12:30 ČAFC Praha - PSK Union Praha 6-0 (4-0)
8.z - SŽ 14:30 SK Viktorie Žižkov - Olympia Dolní Břežany 1-5 (1-2)
Ne, 15.1.2012 9.z - MŽ 9:00 FK Klánovice - Újezd nad Lesy 2-5 (0-2)
3.kolo MŽ 10.z - MŽ 10:30 Tempo Praha - FSC Libuš 3-4 (2-2)
11.z - MŽ 12:30 PSK Union Praha - ČAFC Praha 0-2 (0-0)
12.z - MŽ SK Viktorie Žižkov - volno
So, 21.1.2012 13.z - MŽ 9:00 SK Viktorie Žižkov - ČAFC Praha 0-7 (0-3)
4.kolo MŽ 14.z - MŽ  10:30 PSK Union Praha - Tempo Praha 3-5 (1-3)
15.z - MŽ  12:30 FSC Libuš - Újezd nad Lesy 2-4 (1-3)
16.z - MŽ FK Klánovice - volno
Ne, 29.1.2012 17.z - MŽ 9:00 ČAFC Praha - Tempo Praha 0-0 (0-0)
5.kolo 18.z - MŽ 10:30 PSK Union Praha - FK Klánovice 0-5 (0-2)
19.z - MŽ 14:30 SK Viktorie Žižkov - Újezd nad Lesy  0-17 (0-5)
20.z - MŽ   FSC Libuš - volno  
Ne, 22.1.2012 9.z - SŽ 8:45 Kunice - SK Viktorie Žižkov  4-1 (4-0) 
3.kolo SŽ 10.z - SŽ 10:30 PSK Union Praha - Dolní Měcholupy 0-1 (0-1)
11.z - SŽ 12:30 SK Union Vršovice - Újezd nad Lesy 1-2 (0-1)
12.z - SŽ 14:30 Olympia Dolní Břežany - ČAFC Praha 0-4 (0-2)
Ne, 5.2.2012 13.z - SŽ 8:45 PSK Union Praha - SK Union Vršovice 0-9 (0-4)
4.kolo SŽ 14.z - SŽ 10:30 Újezd nad Lesy - Dolní Měcholupy 10-0 (5-0)
15.z - SŽ 12:30 Olympia Dolní Břežany - Kunice 2-3 (1-1)
předehrávka 16.z - SŽ 14:30 SK Viktorie Žižkov - ČAFC Praha 2-4 (1-2)
Ne, 19.2.2012 17.z - SŽ  8:45 SK Union Vršovice - Kunice 1-1 (1-1)
5.kolo SŽ 18.z - SŽ 10:30 ČAFC Praha - Dolní Měcholupy 11-0 (5-0)
19.z - SŽ 12:30 PSK Union Praha - Olympia Dolní Břežany 1-8 (0-3)
20.z - SŽ 14:30 Újezd nad Lesy - SK Viktorie Žižkov 8-1 (2-1)
So, 25.2.2012 21.z - MŽ 9:00 FSC Libuš - FK Klánovice 4-1 (2-1)
6.kolo MŽ 22.z - MŽ 10:30 SK Viktorie Žižkov - Tempo Praha 2-3 (1-1)
23.z - MŽ 12:30 PSK Union Praha - Újezd nad Lesy 1-0 (1-0)
24.z - MŽ   ČAFC Praha - volno
Ne, 26.2.2012 21.z - SŽ 8:45  ČAFC Praha - Kunice 2-4 (2-1)
6.kolo SŽ 22.z - SŽ 10:30 SK Viktorie Žižkov - SK Union Vršovice 0-4 (0-3)
23.z - SŽ 12:30 Olympia Dolní Břežany - Dolní Měcholupy 9-0 (5-0)
24.z - SŽ 14:30 PSK Union Praha - Újezd nad Lesy 0-6 (0-2)
Ne, 4.3.2012 25.z - MŽ 9:00 FSC Libuš - PSK Union Praha 3-1 (0-1)
7.kolo MŽ 26.z - MŽ 10:30 FK Klánovice - SK Viktorie Žižkov 6-1 (4-1)
27.z - MŽ 12:30 ČAFC Praha - Újezd nad Lesy 0-0
28.z - MŽ   Tempo Praha - volno
Ne, 11.3.2012 25.z - SŽ 8:45 PSK Union Praha - SK Viktorie Žižkov 0-7 (0-3)
7.kolo SŽ 26.z - SŽ 10:30 ČAFC Praha - SK Union Vršovice 1-4 (0-2)
FINÁLE 27.z - SŽ 12:30 Dolní Měcholupy - Kunice 1-5 (1-2)
28.z - SŽ 14:30 Újezd nad Lesy - Olympia Dolní Břežany 0-1 (0-0)
     
  MŽ - NADSTAVBOVÁ ČÁST
Pá, 16.3.2012 29.z - MŽ 16:30  PSK Union Praha (7.místo) - Tempo (5.místo)
So, 17.3.2012 30.z - MŽ 9:00  SK Viktorie Žižkov (6.místo ) - Tempo (5.místo)
semifinále A 31.z - MŽ  11:00 ČAFC Praha (1.místo) - FK Klánovice (4.místo)
semifinále B 32.z - MŽ 13:00 Újezd nad Lesy (2.místo) - FSC Libuš (3.místo)
Ne, 18.3.2012 33.z - MŽ 9:00 PSK Union Praha (7.místo) - SK Viktorie Žižkov (6.místo)
FINÁLE 34.z - MŽ 11:00 poražený A - poražený B / o 3.místo
35.z - MŽ 13:00 vítěz A - vítěz B / finále