VÝSLEDKY - ZIMNÍ TURNAJ 2015/2016 - 11. ročník MEMORIÁL JAROSLAVA RAŠKY a OTY KINDLA

 

Mladší žáci:

Pořadí Tým Body Skóre
1. FSC LIBUŠ 19 50-13
2. TJ PRAGA 18 44-21
3. Sokol CHOLUPICE 13 30-20
4. Dolní BŘEŽANY 12 22-25
5. SK Union VRŠOVICE 10 21-19
6. ČAFC Praha 6 19-35
7. FK Union STRAŠNICE 4  8-36
8. Kavalier SÁZAVA 0  6-31

 

NEJLEPŠÍ STŘELEC :  PEŠEK Ladislav (FSC Libuš) 16 branek
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ :  VESELÝDavid (Union Vršovice)  
NEJLEPŠÍ HRÁČ :  VONDRUŠKA Martin (Praga)  

 

Detailní tabulka zde : MZ-Tabulka

 

Starší žáci:

Pořadí Tým Body Skóre
1. AFK Union ŽIŽKOV 19 32-14
2. SK Český BROD 16 36-8
3. FK Újezd nad LESY 14 29-11
4. Sokol NESPEKY 13 23-9
5. SK Union VRŠOVICE 7 8-36
6. ČAFC Praha 7 12-31
7. FSC LIBUŠ 2 9-31
8. FK Union STRAŠNICE 1 9-24

 

NEJLEPŠÍ STŘELEC :  LAYADI Mohamed (AFK Union ŽIŽKOV) 12 branek
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ :  VYMAZAL Michal (SK Český Brod)  
NEJLEPŠÍ HRÁČ :  BUDÍK Václav (Sokol NESPEKY)  

 

Detailní tabulka zde : SZ - Tabulka

 

 

Mladší dorost:

Poradí Tým Body Skóre
1. SK Union VRŠOVICE 9 18 - 7
2. FK KLÁNOVICE 7 7-9
3. FSC LIBUŠ 7 10-6
4. FK Újezd nad LESY 3 7-11
5. FK Union STRAŠNICE 1 1 - 10

 

NEJLEPŠÍ STŘELEC :  KÁRA Jaroslav (SK Union VRŠOVICE) 6 branek
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ :  HOLDEK Petr (FSC LIBUŠ)  
NEJLEPŠÍ HRÁČ :  SVOBODA Jakub (FK KLÁNOVICE)  

 

Detailní tabulka zde : MD - Tabulka

ROZLOSOVÁNÍ ZIMNÍCH TURNAJŮ 2016

SO, 9.1.2016 hř. A 1M.z, 8:45 Sokol Cholupice, 1 - FK Union Strašnice, 8 ÚT, 26.1.16, 16:45
1.kolo hř. B 2M.z, 10:30 Dolní Břežany, 2 - FSC Libuš, 7 7-11  (4-5)
hř. A 3M.z, 12:15 ČAFC Praha, 3 - TJ Praga, 6 4-8  (0-3)
hř. B 4M.z, 14:00 Kavalier Sázava, 4 – Union Vršovice, 5 1-4  (1-2)
NE 10.1.2016 5S.z, 8:45 FSC Libuš, 7 - FK Újezd nad Lesy, 3 0-5   (0-1)
2.kolo 6S.z, 10:30 Sokol Nespeky, 6 - SK Český Brod, 4 1-1   (1-1)
7S.z, 12:30 FK Union Strašnice, 8 – Union Vršovice, 5 1-3   (0-0)
8S.z, 14:30 ČAFC Praha, 1 – AFK Union Žižkov, 2 0-8   (0-6)
SO, 16.1.2016 hř. A 5M.z, 8:45 FSC Libuš, 7 - ČAFC Praha, 3 6-0 (4-0)
2.kolo hř. B 6M.z, 10:30 TJ Praga, 6 - Kavalier Sázava, 4 odloženo (20.3., 16:30)
hř. A 7M.z, 12:15 FK Union Strašnice, 8 - Union Vršovice, 5 0-2 (0-1)
hř. B 8M.z, 14:00 Sokol Cholupice, 1 - Dolní Břežany, 2 4-1 (0-1)
NE, 17.1.2015 1MD.z, 9:00 FK Klánovice, 1 - FK Union Strašnice, 6 3-0 (2-0)
1.kolo 2MD.z, 11:00 FK Újezd nad Lesy, 2 - SK Un. Vršovice, 5 odloženo
3MD.z, 13:00 FSC Libuš, 3 - SKM Posázaví, 4 NE, 6.3.16, 12:30
SO, 23.1.2016 9S.z, 8:45 Union Vršovice, 5 - Sokol Nespeky, 6 0-10   (0-3)
3.kolo 10S.z, 10:30 FK Újezd nad Lesy, 3 - ČAFC Praha, 1 4-4   (2-0)
11S.z, 12:30 AFK Un. Žižkov, 2 - FK Union Strašnice, 8 NE, 31.1.16, 16:00
12S.z, 14:30 SK Český Brod, 4 - FSC Libuš, 7 ČT, 18.2.16, 17:30
NE, 24.1.2015 4MD.z, 9:00 SK Union Vršovice, 5 - FSC Libuš, 3 1-4 (1-2)
2.kolo 5MD.z, 11:00 FK Újezd nad Lesy, 2 - FK Klánovice, 1 1-1 (0-1)
6MD.z, 13:00 FK Union Strašnice, 6 - SKM Posázaví, 4 SO, 13.2.16, 16:00
ÚT, 26.1.2016 hř. A 1M.z, 16:45 Sokol Cholupice, 1 - FK Union Strašnice, 8 2-2 (2-0)
NE, 31.1.2016 hř. A 9M.z, 8:45 Union Vršovice, 5 - TJ Praga, 6 3-4 (2-2)
3.kolo hř. B 10M.z, 10:30 ČAFC Praha, 3 - Sokol Cholupice, 1 3-8 (1-4)
hř. A 11M.z, 12:15 Kavalier Sázava, 4, 4 - FSC Libuš, 7 0-9 (0-4)
hř. B 12M.z, 14:00 Dolní Břežany, 2 - FK Union Strašnice, 8 1-0(0-0)
3. kolo 11S.z, 16:00 AFK Un. Žižkov, 2 - FK Union Strašnice, 8 3-2(2-1)
SO, 6.2.2016 13S.z, 8:45 FK Újezd nad Lesy, 3 - AFK Un. Žižkov, 2 3-3 (1-1)
4.kolo 14S.z, 10:30 ČAFC Praha, 1 - SK Český Brod, 4 1-13 (1-5)
15S.z, 12:30 Union Vršovice, 5 - FSC Libuš, 7 3-3 (2-2)
16S.z, 14:30 Sokol Nespeky, 6 - FK Union Strašnice, 8 2-1 (0-1)
NE, 7.2.2015 7MD.z, 9:00 FSC Libuš, 3 - FK Klánovice, 1 0-1 (0-0)
3.kolo 8MD.z, 11:00 FK Újezd nad Lesy, 2 - Union Strašnice, 6 1-1 (1-1)
9MD.z, 13:00 SKM Posázaví, 4 - SK Union Vršovice, 5 ……………
SO, 13.2.2016 hř. A 13M.z, 8:45 ČAFC Praha, 3 - Dolní Břežany, 2 ……………
4.kolo hř. B 14M.z, 10:30 Sokol Cholupice, 1 - Kavalier Sázava, 4 3-0 (0-0)
hř. A 15M.z, 12:15 Union Vršovice, 5 - FSC Libuš, 7 2-2 (2-0)
hř. B 16M.z, 14:00 TJ Praga, 6 - FK Union Strašnice, 8 16-0 (9-0)
2.kolo 6MD.z, 13:00 FK Union Strašnice, 6 - SKM Posázaví, 4 ZRUŠENO
NE, 14.2.2016 17S.z, 8:45 FSC Libuš, 7 - Sokol Nespeky, 6 1-6 (1-4)
5.kolo 18S.z, 10:30 AFK Union Žižkov, 2 - SK Český Brod, 4 3-1 (0-0)
19S.z, 12:30 ČAFC Praha, 1 - Union Vršovice, 5 0-1 (0-0)
20S.z, 14:30 FK Union Strašnice, 8 - Újezd nad Lesy, 3 2-3 (1-2)
ČT, 18.2.2016 12S.z, 14:30 SK Český Brod, 4 - FSC Libuš, 7 6-1 (3-1) 
PÁ, 19.2.2016 3S.z, 17:30 Újezd nad Lesy, 3 - Sokol Nespeky, 6 3-0 (1-0)
SO, 20.2.2016 hř. A 17M.z, 8:45 FSC Libuš, 7 - TJ Praga, 6 9-1 (2-0)
5.kolo hř. B 18M.z, 10:30 Dolní Břežany, 2 - Kavalier Sázava, 4 ……………
hř. A 19M.z, 12:15 Sokol Cholupice, 1 - Union Vršovice, 5 8-6 (4-5)
hř. B 20M.z, 14:00 FK Union Strašnice, 8 - ČAFC Praha, 3 3-6 (0-4)
NE, 21.2.2015 10MD.z, 9:00 Union Strašnice, 6 - SK Union Vršovice, 5 0-4 (0-0)
4.kolo 11MD.z, 11:00 FK Klánovice, 1 - SKM Posázaví, 4 ZRUŠENO
12MD.z, 13:00 FK Újezd nad Lesy, 2 - FSC Libuš, 3 ……………
1.kolo 4S.z, 15:00 SK Český Brod, 4 - Union Vršovice, 5 5-0 (1-0)
NE, 6.3.2016 21S.z, 8:45 AFK Union Žižkov, 2 - Union Vršovice, 5 ……………
6.kolo 22S.z, 10:30 FK Union Strašnice, 8 - FSC Libuš, 7 2-2 (0-1)
1.kolo 3MD.z, 12:30 FSC Libuš, 3 - SKM Posázaví, 4 ZRUŠENO
předehráno 23S.z, 12:30 FK Újezd nad Lesy, 3 - SK Český Brod, 4 1-2 (0-0)
24S.z, 14:30 ČAFC Praha, 1 - Sokol Nespeky, 6 0-3 (0-1)
SO, 12.3.2016 hř. A 21M.z, 8:45 Dolní Břežany, 2 - Union Vršovice, 5 ……………
6.kolo hř. B 22M.z, 10:30 FK Union Strašnice, 8 - FSC Libuš, 7 ……………
hř. A 23M.z, 12:15 ČAFC Praha, 3 - Kavalier Sázava, 4 ……………
hř. B 24M.z, 14:00 Sokol Cholupice, 1 - TJ Praga, 6 ……………
NE, 13.3.2016 13MD.z, 9:00 FSC Libuš, 3 - FK Union Strašnice, 6 ……………
5.kolo 14MD.z, 11:00 SKM Posázaví, 4 - FK Újezd nad Lesy, 2 ZRUŠENO
FINÁLE MD 15MD.z, 13:00 SK Union Vršovice, 5 - FK Klánovice, 1 ……………
SO, 19.3.2016 hř. A 25M.z, 8:45 Kavalier Sázava, 4 - FK Union Strašnice, 8 ……………
7.kolo hř. B 26M.z, 10:30 TJ Praga, 6 - Dolní Břežany 2 ……………
FINÁLE SŽ hř. A 27M.z, 12:15 FSC Libuš, 7 - Sokol Cholupice, 1 ……………
hř. B 28M.z, 14:00 Union Vršovice, 5 - ČAFC Praha, 3 ……………
NE, 20.3.2016 25S.z, 8:45 SK Český Brod, 4 - FK Union Strašnice, 8 ……………
7.kolo 26S.z, 10:30 Sokol Nespeky, 6 - AFK Union Žižkov, 2 ……………
FINÁLE SŽ 27S.z, 12:30 FSC Libuš, 7 - ČAFC Praha, 1 ……………
28S.z, 14:30 Union Vršovice, 5 - FK Újezd nad Lesy, 3 ……………

ZIMNÍ TURNAJ SŽ 2014/2015 - 10. ročník MEMORIÁL JAROSLAVA RAŠKY

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ po 3.kole:

POŘ. MUŽSTVO Bilance skóre BODY
1. FSC Libuš 5-0-0 22:4 15
2. SK Union Vršovice 4-0-1 22:4 12
3. FK Újezd nad Lesy 5  4-0-1 12:8 12
4. Sokol Kolovraty 3-0-2 10:6 9
5. SK Český Brod 2-0-3
8:12 6
6. SK Hostivař 1-04 6:16 3
7. ČAFC Praha 1-0-4 6:18 3
8. PSK Union Praha 0-0-5 3:17 0

 

Read more: ZIMNÍ TURNAJ SŽ 2014/2015 - 10. ročník MEMORIÁL JAROSLAVA RAŠKY

CELKOVÉ ROZLOSOVÁNÍ Zimní ligy MŽ + SŽ 2014 / 2015

PO ROZKLIKNUTÍ SE VÁM ZOBRAZÍ KOMLETNÍ ROZLOSOVÁNÍ ZIMNÍCH TURNAJŮ MŽ A SŽ 2014/2015

Read more: CELKOVÉ ROZLOSOVÁNÍ Zimní ligy MŽ + SŽ 2014 / 2015

CELKOVÉ ROZLOSOVÁNÍ Zimní ligy 2013/2014

PO ROZKLIKNUTÍ SE VÁM ZOBRAZÍ KOMLETNÍ ROZLOSOVÁNÍ ZIMNÍCH TURNAJŮ MŽ A SŽ 2013/2014

Read more: CELKOVÉ ROZLOSOVÁNÍ Zimní ligy 2013/2014