12.9.2017

SK Kazín-FK Union Strašnice 2:4(Hubínek,Vávra,Kudurna,Pokorný)

Ke druhému letošnímu zápasu jsme cestovali na SK Kazín. To co na nás čekalo v podobě povrchu na hřišti se dá označit za povrch se slovy fotbalové nebe. Začátek zápasu byl opakem a to spíš fotbalové peklo. Nepodrželi jsme balon, nepřihráli si a nemohli se dostat do hry. Hra byla zoufalá a nic nám nešlo. Už nepříjemné bylo, že jsme byli rádi, že jsme se sotva sešli a to se také na začátku odrazilo na výkonu. Naštěstí nás doplnili Petr Tůma a Pavel Adamička(psychologicky nevyrovnaný hráč s velkým potenciálem střelce). Do branky se postavil Tomáš Masařík, který nahradil skládající se šraňky Jardu Tatera a podal výkon na reprezentační pozvánku. Po tragickém začátku jsme se chytli a domácí tým začali přehrávat. První nadějnou standardku z velkého vápna zahrával Standa Pospíšil, ale krtek zaúřadoval a míč skončil málem v Berounce.Zápas mohl překlopit v naše vedení Ivan Vobořil pokutovým kopem. Míč však nasměřoval do tyče, od které se balon odrazil brankáři přímo do rukou. Velké starosti naší obraně dělal rychlonohý útočník se sprinterskými schopnostmi Bolta, kterého na poslední chvíli vždy zastavila dobře hrající obrana s výborným Michalem Kohoutem. V útoku se blýskl Martin Pokorný, který jako útočník branku nedal, ale jeho asistence pomohli k našemu vítězství.

Sestava:Masařík,Beroušek(trenér),Kohout,Pospíšil,Adamička,Vobořil,Tůma,Nový,Hubínek,Kudrna,Čihák,Vávra,Pokorný,Vítek.