Čechie Dubeč - PSK Union "STPř" 2:7 (1:3, 0:0, 1:2, 0:2)

Do druhé, jarní části sezóny jsme chtěli vstoupit s větším optimismem a chutí zachránit alespoň částečně sezónu nejenom lepšími výsledky, ale hlavně zlepšit naší hru. Dnešní zápas se vyvíjel kupodivu velice dobře.

Co nám dělalo na podzim problémy bylo zachycení začátku nejenom zápasu, ale každé čtvrtiny. Tentokrát se nám po šesti minutách hry podařilo vést 3:0 a to hlavně díky Martinu Lukášovi, který byl jako vždy aktivní po celý zápas. Naši svěřenci hráli jednoduše a snažili se kombinovat. Bojovali a nevypouštěli žádný souboj. Byla tam vidět nejenom bojovnost dopředu ke vstřelení branky, ale hlavně v obranné činnosti, kde jsem soupeře nepustili téměř k žádným střelám. A ty které prošli pochytal spolehlivý Pospíšil. Nikdo nehrál na sebe, snažili jsme se přihrávat do co nejlepší pozice na střelu. Nejkrásnější akce se zrodila na konci zápasu, kdy náš benjamínek a syn výborného hráče Šerák vzduchem centroval před branku a tam Zitta nekompromisně z první zakončil.

Rád bych vyzdvihl výkon všech hráčů (!) za skvělý týmový výkon. Ovšem teď neusnout na vavřínech a pokračovat v dobrém výkonu.

Sestava: Pospíšil – Cizner, Cabrera – Lukáš – Richter, Syruček Š.

Střídali: Syruček E., Zitta, Šerák

Branky:  2.min LUKÁŠ - 0:1, 4.min SYRUČEK Š. (Richter) - 0:2, 6.min LUKÁŠ - 0:3, 27.min ŠERÁK (Syruček Š.) - 1:4, 36.min RICHTER - 2:5, 42.min LUKÁŠ (Zitta) - 2:6, 51.min ZITTA (Šerák) - 2:7

Kanadské bodování:  Lukáš 3+0, Syruček Šimon 1+1, Šerák 1+1, Richter 1+1, Zitta 1+1