Slavie Praha dívky - PSK "STPř" 4:7 (0:1, 2:1, 1:2, 1:3)

Druhý zápas v sezóně jsme absolvovali proti tradičnímu soupeři, silným a technickým Slávistkám, kteří se nebojí osobních soubojů a jsou důrazní.

Už od začátku jsme věděli, že to nebude jednoduchý zápas. Soupeřky byli některé i o hlavu větší a šli do všeho po s vervou. První dvě čtvrtiny se hráli převážně na naší polovině. Dlouho nám trvalo než jsme se dostali dopředu a udeřili z brejkové situace. Ustáli jsme hodně nepříjemných situací před vlastní brankou i za pomoci dobře chytajícího Ciznera.

Před druhou polovinou zápasu jsme se snažili kluky namotivovat a proházeli jsme sestavu abychom hru oživili a podařilo se. Hned na začátku třetí čtvrtiny jsme odskočili na dvě branky a nenechali jsme se rozhodit ani snížením před koncem čtvrtiny na rozdíl jednoho gólu. V poslední čtvrtiny už jsme měli hru převážně pod kontrolou. Opět po začátku jsme překvapili soupeřky a šli do dvoubrankového vedení. Bohužel jsme opět po chvilce inkasovali z nedbalosti. Ke konci zápasu se nám podařilo zkoncentrovat síly a udeřit dalšími dvěma přesnýmí zásahy.

Tohle vítězství je velice cenné a doufáme, že se nám bude i nadále dařit, ale nesmíme usnout na vavřínech.

Slavia Praha Dívky – PSK Union Praha 4:7 (0:1, 2:1, 1:2, 1:3)

Sestava: Cizner – Cabrera, Cikán – Lukáš – Syruček Šimon, Syruček Eliáš

Střídali: Richter, Holvek, Fiala, Pekárek

Branky: 6.min LUKÁŠ - 0:1; 22.min HOLVEK (Lukáš) - 2:2; 28.min SYRUČEK Š. (Pekárek) - 2:3; 31.min PEKÁREK (Syruček Š.) - 2:4; 41.min CABRERA - 3:5; 46.min PEKÁREK (Holvek) - 4:6; 51.min FIALA (Lukáš) - 4:7