PSK Union "STPř" - Čechie Dubeč 3:11 (1:3, 0:4, 2:4)

V dalším zápase, tentokrát na domácím hřišti, jsme přivítali jediný tým, který ještě neprohrál. Šest zápasů, šest vítězství a devadesát pět nastřílených branek. Měla to být pro nás tak trochu zkouška zda dokážeme hrát s takovýmto soupeřem.

Od začátku byla jasná soupeřova převaha a to i přesto, že evidentně nebyli ve své kůži a nehráli příliš efektivní fotbal. Bohužel my abychom toho spíše využili jsme hráli ještě hůře a soupeř nás i přesto přehrával. Nebyli jsme schopni si pořádně přihrát natož vymyslet a sehrát nějakou kombinaci. Chvílemi jsme se i my dostávali před soupeřovu branku a dokázali zahrozit, ovšem proměnili jsme pouze jednu šanci. Až na začátku třetí třetiny jsme konečně začali pořádně napadat a hned jsme vybojovali branku, ale tím to také skončilo. Sedm branek z jedenácti inkasovaných jsme si dali prakticky sami svoji nedisciplinovaností bez jakéhokoliv soustředění. Budeme se snažit se na příští zápas připravit lépe.

PSK Union "STPř" - Čechie Dubeč   3:11 (1:3, 0:4, 2:4)

so, 20.10.2012, 8:45

Sestava: Milosavljevič – Cabrera, Novotný – Vlček – Lukáš, Syruček Šimon

Střídali: Motl, Syruček Samuel, Cizner, Holvek