PSK Union "MPř" - Uhelné Sklady 10:6 (4:3, 3:2, 3:2)

Díky odloženému utkání v Horních Měcholupech jsme nepřeťali naší sérii výher. Nechci kluky podceňovat, ale v Měcholupech naše sestava byla značně prořídlá. Ať už nemocemi, nebo podzimními prázdninami. Navíc, tam je to vždy těžké...

Teď už k zápasu. Až masochistické začátky v podání našich kluků nás nutí zamyslet se nad přípravou na zápas...První minuta a opět prohráváme. Jako Rocky Balboa nejdřív musíme dostat přes ústa, aby jsme pak soupeře dostali "do provazů"! Hned totiž z protiútoku skóroval Plachý na1:1. Na 2:1 zvyšoval Ondra Šerák a hra se vyrovnala. Začalo se nám dařit a v 9.minutě dávala naše zahraniční posila Michal na 3:1. Trochu jsme usnuli na vavřínech a soupeř během dvou minut vyrovnal skóre -3:3. Vzápětí ale Skřička vstřelil gól a do šatny se šlo za stavu 4:3 v náš prospěch.

Druhý díl se hrál nahoru dolů, ubylo koncentrace na obou stranách, ale naplno se rozběhl Klímův diesel. Ten neúnavně napadal soupeře a přidal náš pátý gól. Soupeř sice brzo korigoval na 5:4, ale pak opět Skřička a dvakrát Plachý zařídili rozhodující náskok. Když Uhelné sklady dali dva góly, ta jim Lukáš Klíma a Martin Plachý oplatili stejnou mincí - konešný účet 10:6!

Všichni odvedli výbornou práci, za což jim patří dík. Jen tak dál!

PSK Union Praha - Uhelné Sklady 10:6 (4:3, 3:2, 3:2)

pá, 2.11.2012, 16:30

Sestava PSK: Syruček E.- Cabrera, Plachý, Šerák, Skřička