PSK Union "MPř" - Xaverov O.S. "B" 12:10 (5:4, 5:4, 2:2)

Páteční odpoledne se opravdu vydařilo. Až na absenci Davídka Lukáše, který kvůli nemoci nemohl přijít a jistě ho to mrzelo.

Klasika v našem podání a ve 3.minutě stav 0:2, nás konečně probudil. Útok střídal útok. Hrál se fotbal, který se musel líbit. Zápas od zápasu zlepšující se Mekki, větral obranu soupeře. Skřička vyvážel balóny a zásoboval útočníky přesnými příhrami. Navíc vstřelil 4 branky. Ondra ho napodoboval zase na levé straně. Útočníky doplňoval občas i malý Messi, který se zatím otrkává, ale už se snaží zapojovat do našich útočných akcí.

Byť o tom deset inkasovaných gólů nevypovídá, obrana, s Eliášem za zády, podala solidní výkon. Dva góly Sama a jeden Adama o tom také svědčí.

Zajímavost: na konci druhé třetiny, ve 30.minutě padlo suveréně nejvíc gólů - 5, protože trvala asi 7 minut! No alespoň si kluci zahráli.

Fotbal to byl líbivý, ale do dalšího utkání, které hrajeme v Měcholupech musíme zlepšit obranou činnost celého týmu, protože se nemůžeme spoléhat na to, že soupeře přestřílíme...

PSK Union Praha - Xaverov O.S. "B"   12:10 (5:4, 5:4, 2:2)

pá, 19.10.2012, 16:30

Sestava: Syruček E.- Cabrera, Šerák - Plachý, Skřička