Čechie Uhřiněves - PSK Union "MPř" 1:8 (1:1; 0:3; 0:4)

Další povedené utkání našich, tentokrát na půdě Uhřiněvse.

V děštivém a chladném počasí jsme byli od začátku lepším týmem, ale stejně jsme v 8.min inkasovali jako první. Výborný výkon od první minuty předváděl především na pravém beku hrající Klíma, ale ostatní nezůstali pozadu ani o píď.Ve 12.mině vyrovnal s přehledem hrající Plachý na 1:1. Byl to nátlakový, technický fotbal s řadou přesných přihrávek.

Druhá třetina začala tak, jako skončila ta předešlá. Bezpečně hrající obrana přesně odebírala balóny útočícím soupeřům a okamžitě zakládala útoky.Ve 22.min se prosadil Mekki, když po boji před bránou přestřelil obránce i brankáře a poslal nás do vedení 1:2! Hned po minutě zvýšil Plachý na 1:3 a soupeř se sesypal...Ve 25.vybojoval míč Lukáš a krásně načal svůj dnešní hattrick.Soupeř v tu dobu neměl jediný balón. Zcela jsme ovládli hru.

Ve třetí třetině přidal svůj druhý gól Lukáš, ve 39.min Ondra, ve 43.min se Klíma odměnil za svůj dnešní výkon, když šel sám na brankáře a stylem "...kam ho chceš..?" zvýšil na 1:7. Poslení gól padl po Plachého střele, kterou Lukáš tečoval a díky tomu dovršil svůj hattrick akonečný výsledek na 1:8 !!!

Chlapci paráda, jen tak dál. Byl to vyzrálý výkon, výborný vzadu a nebojácný dopředu. Tak by to mělo vypadat pokaždé. Soupeři třeste se ...!!!

Čechie Uhříněves - PSK Union "MPř" 1:8 (1:1, 0:3, 0:4)

ne, 7.10.2012, 11:00

Sestava PSK: Syruček E. - Klíma, Plachý, Cabrera, Šerák

Střídali: Lukáš, Mekki

Branky: 25., 31. a 44.min LUKÁŠ; 12. a 23.min PLACHÝ; 22.min MEKKI; 39.min ŠERÁK,43.min KLÍMA