PSK "MPř" - Čechie Dubeč 10:5 (4:1, 3:2, 3:2)

Po třech nepovedených utkáních, jsme nastoupili k druhému domácímu zápasu proti oddílu z Dubče. Od tohoto soupeře jsme minulou sezonu na jeho hřišti inkasovali "bůra"!

Nyní byla situace úplně jiná a už v první minutě nás poslal do vedení Plachý. Stav 1:0 vydržel do 8.min, kdy zvyšoval na 2:0 Skřička a do konce 1.třetiny ještě ve 12. a 15. minutě znovu Plachý. Soupeř jen v poslední minutě korigoval na 4:1.

Neobvyklý stav věcí klukům nerozklepal kolena a dále navyšovali skóre. V 18.min Ondra Šerák 5:1. Soupeř přidal na důrazu a snížil dvěma góly. Ale Martin Plachý ve 26.min a Ondra (! LEVOU NOHOU !) ve 27.min oplatili soupeři stejnou mincí.

V poslední třetině padlo pět gólů,a le stejně jsme to byli my, kdo měl navrh a skóre jsme završili na 10 gólů!!!

Po kvalitním výkonu všech hráčů, jsme si mohli konečně zakřičet oblíbené CIGI, CAGA....

PSK Union "MPř" - Čechie Dubeč 10:5 (4:1, 3:2, 3:2)

út, 25.9.2012, 16:30

Sestava PSK: Klíma - Cabrera Sam, Syruček E. - Šerák, Plachý

Střídali: Mekki, Skřička