SK Aritma Praha-FK Union Strašnice 1:3(branky Vávra 2,Čihák)

Většina odchovanců RH si dodnes pamatuje,jak těžko se vozily body z Aritmy. Vedoucí Aritmy Zdeněk Svoboda mě ujistil, že jsou už takový přestárlý tým 50 a výš. Nikdy jsme s nimi nehráli, proto jsme na Aritmu jeli v klidu, že nás čeká lehký zápas. Nastoupili pouze v 10, ale místo přestárlé gardy na nás vlítla parta velmi dobrých, fyzicky zdatných fotbalistů. Kdyby proměnili v začátku cca 7 samostatných nájezdůna na vynikajícího Tomáše Masáka v bráně, asi by jsme odjeli s prázdnou. Na straně soupeře opět jako v Kazíně nastoupil hráč, který měl stovku za 9,33. Okolo 10. minuty už byli v plném počtu a po několika střeleckých pokusech se ujali vedení 1-0. Popravdě nám do poločasu(1:0) moc nepůjčovali balon. O poločase si to někteří hráči mezi sebou pěkně z ostra vyříkali a šlo se na druhý poločas. Ten se odehrál v opačném scénáři. Tempo zápasu jsme určovali my a soupeři po přepáleném prvním poločase začaly docházet síly. Nasazení a pracovitost všech hráčů vedly k nečekanému obratu. První velkou příležitost neproměnil Lukáš, který z velkého vápna netrefil prakticky prázdnou bránu. Náš tlak přicházel většinou z pravé strany , kde Libor Kopecký úspěšně využíval svého tahu na branku a také z toho vytěžil dvě asistence u našich branek. Vynikající produktivitu předvedl Aleš Vávra. Čtyři šance, dvě branky a tím potvrdil pověst střelce. Velmi dobrý výkon podal Jirka Sládek, který ve středu zálohy nahradil rychlost fotbalovou chytrostí. Všichni hráči odvedli spíš nadprůměrné výkony a s postupem zápasu se vyrovnali s rychlostí soupeře, který bojoval až do konce o výsledek. Za zmínku nic nestojí, hráč Německý chyběl.

Sestava:Masařík,Lustig,Beroušek(trenér),Kohout,Sládek,Hubínek,Nový,Čihák,Vávra,Lukáš,Pokorný,Vítek,Bláha,Antič,Kopecký L

.