2.6.2017

Sokol Letná-FK Union Strašnice 5:6(branky:Vávra,Čechura,Kohout,Husák,Kudrna)

Náš letošní první soupeř byl opět z plzeňského kraje. Letná svou fotbalovostí a čistou hrou potvrdila, že jsme opět oslovili tým, kterému jde o stejnou věc jako nám. O dobrý fotbal s cílem pobavit sebe a diváky. Tomáš Beroušek před zápasem převzal roli hrajícího trenéra po nespravedlivě odvolaném hrajícím trenérovi Lukášovi. Na odvolání Lukáše měl velký vliv Karel Nový, který nepochopil jednoduché trenérovi pokyny hry v trojúhelníkách a odvolání v kantýně zinscenoval Berbrovým stylem. Po přátelském pohovoru před zápasem s novým trenérem se konečně prezentoval zodpovědným výkonem právě Karel Nový, který ožil na levé záloze. Soupeř v poslední minutě vyrovnal a domácí naznačovali rozhodčímu, že jsou s výsledkem spokojeni, ať utkání ukončí. Domácí rozhodčí si postavil hlavu a de facto svým spoluhráčům vysvětlil fairplay s tím, že na hodinkách chybí minuta. Po rozehrání jsme vše vsadili na jednu kartu s pocitem promarněné šance zvítězit. Vrhli se do útoku Jirkou Čechurou(posila z Letkova),který na centroval exelentně do vápna, kde nechytatelnou hlavičkou rozhodl Michal Kohout o našem vítězství. Velmi dobrý výkon podal v bráně Pavel Ullmann(posila z Letkov),který zneškodil několik vyložených šancí soupeře. Za zmínku také stojí opět plnění pokynů trenéra u hráče Německého, který jako ortodoxní levý bek se z neznámého důvodu opět ocitl na pravém křídle, kde ačkoliv náš hráč zabraňoval v postupu našich útoků se slovy „přišel jsem na pravé křídlo rozdávat radost!“

Sestava: Ullmann,Německý,Beroušek(trenér),Kohout,Masařík,Nový,Kudrna,Čihák,Vávra,Lukáš,Husák,Pokorný,Čechura,Vítek(nastoupil až do sestavy v hospodě,kde byl asi nejlepší hráč!!!)