10.6.2016

Starý Plzenec-FK Union Strašnice 4:3 (branky Lukáš  2,Pokorný)

Do Plzence jsme jeli hrát především z důvodů , že domácí fotbalisti jsou dobrý tým, pohodoví kluci a parta které půjde především o fotbal bez faulů a nečisté hry. Vše se vyplnilo a obě mužstva odehrála vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro domácí tým. Závěrečný tlak Plzenecký přečkali a několik neproměněných vyložených šancí rozhodlo o naší prohře. Výsledek utkání ovlivnila také velká nesehranost v našem týmu. Velmi dobrý výkon podal na stoperu Tomáš Beroušek, který po celý zápas svou rychlostí zachraňoval hlemýždí pohyb v záloze našeho týmu. Za zmínku stojí nevybíravý skluz hráče Německého se slovy „nejsme na baletu“, po kterém se začalo jiskřit na obou stranách.

Sestava:Ullmann(brankář),Německý,Beroušek(trenér),Kohout,Masařík,Nový,Kopecký J,Čihák, Lukáš, Husák, Pokorný,Kopecký L.Čechura,Mrázek,Křemel,Lustig