PŘ. KOPANINA B - MUŽI B 15/16

Minulý týden jsme poprvé vyjeli za hranice Strašnic a to do vzdálené Přední Kopaniny. Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání. Proto jsme do zápasu chtěli vletět aktivně. To se nám podařilo a poprvé jsme se mohli radovat po povedené akci z desáté minuty. Rychlý akce po ose Horák-Vávra-Filo skončila pro nás výborně. Po dobrém úvodu jsme však nepochopitelně přestali hrát. Do hry se spíše dostával soupeř, který trestal po  půl hodince hry. Do kabin se tak šlo za spravedlivého stavu 1:1. Druhá polovina byla jako přes kopírák. Na soupeře jsme vletěli a měli roh za rohem. Na rozdíl od prvního poločasu jsme však nevstřelili branku, která nám v závěru chyběla k třem bodům. Po hodině hry se prosadil náš soupeř, kdy využil trestného kopu a šťastně se dostal do vedení. Branka nás však neskolila ba naopak. V závěru jsme ukázali velké srdíčko a dostali se do velkého varu. Pět minut do konce srovnal mladíček v týmu Šebek, který si připsal v 17 letech první branku za FKUS!!!! Za odměnu dostal od taťky mekáč a kinder vajíčko. Blahopřejeme a víc podobných branek. Nutno říct, že remíza byla spravedlivá a oba týmy za ni mohou být rádi. V dalším kole si zahrajeme proti Bohnicím. Zápas se bude hrát netradičně v pondělí a přinese snad pěknou podívanou.