FK Union Strašnice

Mikulášský turnaj 2018 ml. přípravka

Dne 2. prosince 2018 se konal u nás v hale halový Mikulášský turnaj mladších přípravek. Naši kluci se velmi snažili a šli do každého zápasu s dobrou náladou a touhou chtít vyhrát. To se nám bohužel nepovedlo i přes naši velkou snahu a úsilí. Ačkoli víme, že slovo „vyhrát“ není u nás na úplně nejvyšším místě, kluky velice výsledné 4. místo dost mrzelo, jelikož jsme do posledního zápasu sahali po stříbrné příčce.
V hale byla navozena velmi příjemná fotbalová atmosféra, každou poslední minutu utkání a v průběhu přestávek hrály různé písničky, které udržovali příjemné prostředí.
Tímto článkem bychom chtěli především poděkovat všem týmům, trenérům a hlavně klukům, kteří se zúčastnili a předváděli opravdu skvělé výkony, ale také bychom chtěli poděkovat rodičům, kteří přišli fandit a děti podpořit. Myslím si, že jsme si všichni tento den velmi užili.

Výsledky:
1. SK Slavie Praha