FK Union Strašnice

CELKOVÝ ROZPIS PODZIM 2017/18

Celkový rozpis zápasů podzimní části ke stažení zde: microsoft excel

rozpis podzim 17 18

Celkový rozpis podzim 2016/17

Celkový rozpis zápasů podzimní části ke stažení zde:   microsoft excel

rozpis 2016P

Přihlášky FK Union Strašnice

Jak jste již byli informováni výborem na společné schůzce, je potřeba udělat další kroky v procesu transformace oddílu na FK Union Strašnice.

Registrace do oddiílu FK Union Strašnice

1. Stáhněte si registrační formulář
  2. Vytiskněte
  3. Vyplňte (nezapomenout na podpis)
  4. Odevzdejte
    • V papírové podobě Marcelovi nebo Gogovi (případně Grafičovi), případně nechte v kanceláři na Unionu

Pár informací:

• Nevyplnění registrace vám případný přestup neulehčí, spíše naopak.
  • Je nutné odevzdat co nejdříve! Je i ve vašem zájmu, aby nebyly problémy s vaší registračkou na začátku další sezóny.
  • Papírové formuláře budou k dispozici i v kanceláři na Unionu, takže je možné vyplnit a odevzdat přímo tam.
Předem díky všem za spolupráci

Přípravné zápasy v létě 2014

MUŽI - ZAHÁJENÍ PŘÍPRAVY

ZAHÁJENÍ PŘÍPRAVY - MUŽI "A" + "B"

přípravu zahájíme ve čtvrtek 9.1.2014 od 18h, účast povinná (maximální) a včas !!!

Prosím všechny hráče, ať se mi ozvou telefonicky nebo mailem co nejdříve.

Bude představen nový trenér a složení realizačního týmu, budete informování o tréninkovém plánu na leden apod.

Sledujte sekci zápasy !!!

Děkuji, za výbor

Marcel Šmídek, 721 711 138

ÚČAST POTRVDILI (28):

KŮSTKA, MATĚJKA, OBERT, ZÁVODSKÝ - ANTONÍN, BOUBÍN P., BRABENEC, EMMERLING, FILO, GRAF, GRUDA, HAMMER, HEMERKA, HORÁK, KLEMENT, KOZÁK, KUDLÁČEK, KUDRNA, MELICHAR, NOVÁK, ŠERÁK, ŠNAJDR, ŠTAMBACH, ULRICH, VALA, VANTA, VÁVRA, VINŠ

omluveni (11):

Figr, Vasič - Bosák, Boubín D., Drahota, Grym, Hošek, Kalivoda, Karas, Katrák, Lukáš,

zatím se nevyjádřili (3):

Hanek, Latif, Snopek