FK Union Strašnice

Halový turnaj mladších přípravek 2019

Dne 12.1 se uskutečnil fotbalový halový turnaj mladších přípravek (ročníky 2012 – 2013) u nás v hale. Pro většinu našich dětí to byl jejich první turnaj, který prožili s velkým nadšením a s obrovským zápalem pro hru. Tento turnaj nebyl na pořadí ani na výsledky, ale opravdu jen o tom, aby si všichni vyzkoušeli své první zápasové krůčky a zahráli si. Kluci (a naše slečna Viki) šli do každého zápasu s velkým elánem a touhou po gólu, který dal každý z našich malých šikulů. Po každém zápase jsme šli s dětmi do šatny, kde jsme si o zápase s dětmi povídali. Rádi bychom tímto článkem chtěli poděkovat všem týmům, všem rodičům za jejich fandění a především všem klukům za jejich výkony.

Ještě jednou díky a v budoucnu na viděnou.

Mikulášský turnaj 2018 ml. přípravka

Dne 2. prosince 2018 se konal u nás v hale halový Mikulášský turnaj mladších přípravek. Naši kluci se velmi snažili a šli do každého zápasu s dobrou náladou a touhou chtít vyhrát. To se nám bohužel nepovedlo i přes naši velkou snahu a úsilí. Ačkoli víme, že slovo „vyhrát“ není u nás na úplně nejvyšším místě, kluky velice výsledné 4. místo dost mrzelo, jelikož jsme do posledního zápasu sahali po stříbrné příčce.
V hale byla navozena velmi příjemná fotbalová atmosféra, každou poslední minutu utkání a v průběhu přestávek hrály různé písničky, které udržovali příjemné prostředí.
Tímto článkem bychom chtěli především poděkovat všem týmům, trenérům a hlavně klukům, kteří se zúčastnili a předváděli opravdu skvělé výkony, ale také bychom chtěli poděkovat rodičům, kteří přišli fandit a děti podpořit. Myslím si, že jsme si všichni tento den velmi užili.

Výsledky:
1. SK Slavie Praha
2. SK Hamr
3. TJ Spoje Praha
4. FK Union Strašnice
5. AFK Slavoj Podolí Praha
6. TJ Stará Huť

CELKOVÝ ROZPIS PODZIM 2017/18

Celkový rozpis zápasů podzimní části ke stažení zde: microsoft excel

rozpis podzim 17 18

Celkový rozpis podzim 2016/17

Celkový rozpis zápasů podzimní části ke stažení zde:   microsoft excel

rozpis 2016P

Přihlášky FK Union Strašnice

Jak jste již byli informováni výborem na společné schůzce, je potřeba udělat další kroky v procesu transformace oddílu na FK Union Strašnice.

Registrace do oddiílu FK Union Strašnice

1. Stáhněte si registrační formulář
  2. Vytiskněte
  3. Vyplňte (nezapomenout na podpis)
  4. Odevzdejte
    • V papírové podobě Marcelovi nebo Gogovi (případně Grafičovi), případně nechte v kanceláři na Unionu

Pár informací:

• Nevyplnění registrace vám případný přestup neulehčí, spíše naopak.
  • Je nutné odevzdat co nejdříve! Je i ve vašem zájmu, aby nebyly problémy s vaší registračkou na začátku další sezóny.
  • Papírové formuláře budou k dispozici i v kanceláři na Unionu, takže je možné vyplnit a odevzdat přímo tam.
Předem díky všem za spolupráci